sobota, 6 października 2012

Turniej White Soccer Cup 2012


Można powiedzieć, że już tradycyjnie, bo po raz drugi uczestniczyliśmy w turnieju piłkarskim dla ministrantów White Soccer Cup, który odbył się 6 października 2012 roku w Piastowie. Oprócz naszej ministranckiej drużyny oraz gospodarzy z Piastowa byli ministranci z Pruszkowa, Ożarowa, Jelonek oraz Grodziska Mazowieckiego. Turniej rozpoczął się w miarę dobrze dla naszych chłopców, po dobrej grze i bramce Adama Barańskiego zremisowaliśmy z Jelonkami 1:1. W drugim meczu z reprezentacją Pruszkowa sytuacja układała się znakomicie po bramkach Adamów Barańskiego i Ponickiego wygraliśmy 4:1. Finał był w zasięgu ręki, ale pod warunkiem, że Jelonki nie wygrają wysoko z Pruszkowem. Niestety wygrali wyżej niż my, dlatego została nam walka o 3. miejsce. Mecz z ministrantami z Grodziska Maz.
obfitował w sytuacje zarówno jednej jak i drugiej drużyny, jednak w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem bezbramkowym. O wszystkim miały zadecydować rzuty karne  Pierwsza kolejka i 1:1, następne 3 kolejki same "pudła" i dopiero w 5. kolejce Michał Wierzbicki przypieczętował zwycięstwo  Drugi raz i drugi raz zdobyliśmy puchar za 3. miejsce  Gratulacje dla naszych ministrantów, którzy grali w następującym składzie: Paweł Maj (b), Krzysztof Maj, Michał Wierzbicki, Szymon Dragan, Adam Barański i Adam Ponicki. 
W galerii fotorelacja

Ferie 2020!

Poniedziałek 10.02 Trampoliny AIRO ul. Łopuszańska - koszt 10 zł Zbiórka godz. 10:00 przy dolnym kościele Powrót 12:30 Herbata, bułka, b...