sobota, 31 marca 2018

Grafik Wielka Sobota


WIELKA SOBOTA - Adoracja przy Grobie

8:00-8:30
Adam Okoń, Aleksander Okoń, Paweł Maj
8:30-9:00
Grzegorz Dudek, Cyprian Dudek, Dawid Dudek
9:00-9:30
Grzegorz Otowski, Mateusz Ogniewski
9:30-10:00
Andrzej Ostrowski, Szymon Koseski, Wojciech Tatarek
                        ZBIÓRKA
11:00-11:30
Jakub Piszczatowski, Mikołaj Piszczatowski, Mateusz Roman
11:30-12:00
Szymon Garstka, Piotr Południuk, Adam Ponicki
12:00-12:30
Mateusz Mściwujewski, Wojciech Tkaczyk, Jan Ostrowski
12:30-13:00
Piotr Tumielewicz, Michał Wierzbicki, Filip Keularidze
13:00-13:30
Jan Bułhak, Stanisław Bułhak, Kacper Ostrowski
13:30-14:00
Kacper Ostrowski, Maciej Krajewski
14:00-14:30
Piotr Mularczyk, Karol Krawczyk
14:30-15:00
Wojciech Warzyński
15:00-15:30
Maciej Rządkowski
15:30-16:00
Michał Sztucki
16:00-16:30
Zbigniew Wachlewski
16:30-17:00
Julian Szost, Mikołaj Dudzik
17:00-17:30
Maciej Lniak, Wiktor Brużewicz
17:30-18:00
Piotr Majewski, Stanisław Ciechanowski

WIELKA SOBOTA – Woda Święcona
9:00-10:00
Piotr Tumielewicz, Dawid Dudek
10:00-11:00
Osoba, której nie będzie wieczorem
11:00-12:00
Szymon Koseski, Wojciech Tkaczyk
12:00-13:00
Michał Sztucki
13:00-14:00
Piotr Mularczyk, Karol Krawczyk
14:00-15:00
Maciej Rządkowski
15:00-16:00
Zbigniew Wachlewski
16:00-17:00
Maciej Lniak, Jan Ostrowski

czwartek, 29 marca 2018

WIELKI PIĄTEK - Adoracja w Ciemnicy

8:00-8:30
Grzegorz Dudek, Cyprian Dudek
8:30-9:00
Jan Ostrowski, Szymon Koseski
9:00-9:30
Jakub Piszczatowski, Mikołaj Piszczatowski
9:30-10:00
Adam Okoń, Aleksander Okoń, Wojciech Tatarek
                        ZBIÓRKA
11:00-11:30
Piotr Mularczyk, Maciej Lniak
11:30-12:00
Mikołaj Dudzik, Grzegorz Otowski, Wojciech Warzyński
12:00-12:30
Adam Ponicki, Piotr Południuk, Wojciech Tkaczyk
12:30-13:00
Szymon Garstka, Mateusz Zakrzewski
13:00-13:30
Mateusz Roman, Wiktor Brużewicz
13:30-14:00
Andrzej Ostrowski, Zbigniew Wachlewski
14:00-14:30
Michał Sztucki, Maciej Rządkowski
14:30-15:00
Michał Wierzbicki, Antoni Guzowski
15:00-15:30
Julian Szost, Karol Krawczyk
15:30-16:00
Piotr Majewski, Stanisław Ciechanowski
16:00-16:30
Jan Bułhak, Stanisław Bułhak
16:30-17:00
Marian Zakrzewski, Jan Antczak
17:00-17:30
Kacper Ostrowski, Filip Keularidze
17:30-18:00
Dawid Dudek, Dominik Dzierżek, Paweł Maj

środa, 28 marca 2018

Próby przed Triduum

Próby przed Triduum Paschalnym będą odbywać się o godz. 10:00 w Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę. Obecność obowiązkowa.

sobota, 24 marca 2018

Rozpiska na Niedzielę Palmową


Sprzedawanie palem
6:30
Sz. Garstka, P. Tumielewicz, M. Zakrzewski
8:00
D. Dudek, P. Ulrich, M. Roman
9:30
C. Dudek, G. Dudek, Sz. Garstka
11:00
A. Okoń, A. Okoń, Sz. Kosecki, M. Mściwujewski
12:30
K. Ostrowski, J. Ostrowski, P. Majewski, P. Mularczyk
16:45
M. Sztucki, P. Tumielewicz
17:30
M. Rządkowski, F. Kelauridze, Sz. Kosecki, M. Sztucki
19:00
A. Okoń, J. Bułhak, A. Guzowski

Męka Pańska
Sobota 18:00
D. Dudek, A. Ziemba
Niedziela 7:00
P. Ulrich, D. Dudek
8:30
Akcja Katolicka
10:00
P. Zadrożny, R. Warzyński
11:30
A. Ziemba, D. Dudek
13:00
D. Dzierżek, A. Ponicki
18:00
K. Ruciński, D. Nowicki
19:30
Młodzież

sobota, 17 marca 2018

Eliminacje do Mistrzostw LSO w Rzeszowie

Nasi Ministranci uczestniczyli w rozgrywkach eliminacyjnych do Mistrzostw LSO w Rzeszowie.



W kategorii Starsi brało udział 6 zespołów:
1. Św. Tomasz Apostoł
2. Św. Józef Oblubieniec
3. MB Królowej Polski
4. MB Ostrobramskiej
5. NMP Matki Miłosierdzia
6. Św. Krzyż

Przy czym plan rozgrywek wyglądał następująco:
15.00 – 15.11 - Mecz grupy A (2 parafie)
15.12 – 15.15.23 - Mecz grupy B (2 parafie)
15.24 – 15.35 Mecz grupy C (2 parafie)
Do finałów przechodzi jedna drużyna z danej grupy
15.36 – 15.47 - Mecz A-B
15.48 – 15.59 - Mecz B-C
16.00 – 16.11 - Mecz A-C

Grupa A: NMP Matki Miłosierdzia 4 - 0 Św. Krzyż
Grupa B: Św. Józef Oblubieniec 4 - 0 MB Królowej Polski
Grupa C: Św. Tomasz Apostoł 6 - 0 MB Ostrobramskiej

Mecze finałowe:
NMP Matki Miłosierdzia 0 - 2 Św. Józef Oblubieniec
Św. Józef Oblubieniec 5 - 3 Św. Tomasz Apostoł
NMP Matki Miłosierdzia 2 - 1 Św. Tomasz Apostoł

Ostateczna klasyfikacja:
1. Św. Józef Oblubieniec
2. NMP Matki Miłosierdzia
3. Św. Tomasz Apostoł

OTRZYMALIŚMY AWANS POPRZEZ DZIKĄ KARTĘ I JEDZIEMY DO RZESZOWA!!!!








wtorek, 13 marca 2018

Dzień Wspólnoty 17.03.2018

Zapraszamy na Dzień Wspólnoty 17 marca (tj. sobota) o godz. 10:00. Zbiórka kandydatów na mantolet o 9:00. Po Mszy nie będzie agapy, gdyż o 11:30 starsi ministranci wyjeżdżają na Mistrzostwa Polski Lektorów w piłce nożnej (ul. Solec 71).

sobota, 10 marca 2018

Wyniki turnieju tenisa stołowego

(Link do relacji tutaj)
Klasyfikacja gimnazjum i wzwyż:
1. Piotr Południuk
2. Dominik Dzierżek
3. Dawid Dudek

Klasyfikacja podstawówki:
1. Jakub Wiktorowski
2. Maciej Krajewski
3. Marian Zakrzewski

wtorek, 6 marca 2018

Turniej Tenisa Stołowego

 
Turniej Tenisa Stołowego
10 marca 2018

Godz. 9:00 - Gimnazjum plus
Michał Sztucki
Piotr Południuk
Dominik Dzierżek
Dawid Dudek
Michał Tatarek

Godz. 10:00 - Podstawówka
gr. A
Maciej Krajewski
Kacper Surma
Piotr Mularczyk
Stanisław Ciechanowski

gr. B
Kacper Ostrowski
Maciej Rządkowski
Wojtek Tatarek
Marian Zakrzewski

gr. C
Szymon Koseski
Filip Kelauridze
Mateusz Mściwujewski
Mikołaj Dudzik

gr. D
Adam Okoń
Jakub Wiktorowski
Wiktor Bruzewicz

Maciej Lniak

sobota, 3 marca 2018

Plan na marzec



MARZEC 2018
WIELKI POST
1.       1, 8, 15, 22 marca - czwartek – godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum i gimnazjum plus (Starszy Ministrant i Lektor)
2.      3, 10 marca – sobota – zbiórki
 
  9.00  Młodszy Ministrant Witek, Janek; 10.00 kandydaci  Dominik, Piotr,  Neoministranci Witek, Janek,  Ministranci ks. Waldek
Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi , 19.30 – 21:00  gimnazjum i wzwyż
   WAŻNE WYDARZENIA    
     10 marca Turniej Tenisa Stołowego godz. 10:00 Kościół dolny
      17 marca DZIEŃ WSPÓLNOTY (Msza Święta, agapa)
     24 marca DZIEŃ SKUPIENIA

29 marca Wielki Czwartek
30 marca Wielki Piątek
31 marca Wielka Sobota
 Zbiórki w te dni dla wszystkich ministrantów, animatorów, lektorów o godz. 10:00
obecność obowiązkowa

Powyższy plan może ulec zmianie. Zawsze aktualne informacje na stronie www.ministranci.stegny.marianie.pl


Turniej Wielkopostny

W sobotę 16 marca w dolnym kościele godzinach od 10.00 do 12.00 odbędzie się WIELKI TURNIEJ WIELKOPOSTNY, na który złożą się: Turniej Wiedzy...