wtorek, 17 kwietnia 2018

Festyn rodzinny

W najbliższą sobotę (tj. 21.04.2018) w godzinach 14:00-18:00 na placu zabaw przy SP 307 odbędzie się festyn rodzinny. Wszystkich chętnych zapraszamy!

piątek, 6 kwietnia 2018

Szkolny obóz dla Ministrantów 12-22.07.2018

Wyjazd pod hasłem przewodnim "Wiary Godni 2018" do Międzybrodzia Bialskiego. Zakwaterowanie w pensjonacie Maria.
(Zdjęcia pensjonatu tutaj)

W programie:
-Szkolenie windsurfingowe (8-10 godzin) pod okiem instruktora Bartosza Górny - Szkoła Krecik;
-Gry zespołowe - elementy piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej;
-Łucznictwo i inne sporty precyzyjne;
-Slackline;
-Tenis stołowy / turniej obozowy;
-Zajęcia w parku linowym

Instruktorzy:
-Artur Bukowski
-Bartosz Górny

Dzięki dofinansowaniu od fundacji Vocati wyjazd dla Ministrantów kosztuje 1260zł.
Zgłoszenia i wpłata zaliczki w wysokości 500 zł u księdza Waldemara do 30 kwietnia 2018

Kino dla gimnazjum + wzwyż

Dnia 12.04.18 roku w ramach zbiórki dla starszych idziemy do kina na film pt. "Maria Magdalena". Zbiórka o godzinie 17:30, natomiast powrót około godziny 22:00.

środa, 4 kwietnia 2018

Kalendarz na Kwiecień



Kwiecień 2018
OKRES WIELKANOCNY
1.   5, 19,26 kwietnia - czwartek – godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum i gimnazjum plus (Starszy Ministrant i Lektor)
2.      7,14,28 kwietnia– sobota – zbiórki
 9.00  Młodszy Ministrant Witkek, Janek;
10.00 kandydaci  Dominik, Piotr,  Neoministranci Witek,  Janek,  Ministranci ks. Waldek
Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi , 19.30 – 21:00  gimnazjum i  ponadgimnazjum
3.        12 kwietnia - czwartek – godz. 18.00
WYJŚCIE DO KINA LUB BASEN DLA GIMNAZJUM

4.       21 kwietnia– sobota godz. 10:00
FESTYN PARAFIALNY
 Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi , 19.30 – 21:00  gimnazjum i  ponadgimnazjum

Powyższy plan może ulec zmianie.Zawsze aktualne informacje na stronie www.ministranci.stegny.marianie.pl
Kontakt ks. Waldemar Kowalski MIC
tel.: 796 052 643

sobota, 31 marca 2018

Grafik Wielka Sobota


WIELKA SOBOTA - Adoracja przy Grobie

8:00-8:30
Adam Okoń, Aleksander Okoń, Paweł Maj
8:30-9:00
Grzegorz Dudek, Cyprian Dudek, Dawid Dudek
9:00-9:30
Grzegorz Otowski, Mateusz Ogniewski
9:30-10:00
Andrzej Ostrowski, Szymon Koseski, Wojciech Tatarek
                        ZBIÓRKA
11:00-11:30
Jakub Piszczatowski, Mikołaj Piszczatowski, Mateusz Roman
11:30-12:00
Szymon Garstka, Piotr Południuk, Adam Ponicki
12:00-12:30
Mateusz Mściwujewski, Wojciech Tkaczyk, Jan Ostrowski
12:30-13:00
Piotr Tumielewicz, Michał Wierzbicki, Filip Keularidze
13:00-13:30
Jan Bułhak, Stanisław Bułhak, Kacper Ostrowski
13:30-14:00
Kacper Ostrowski, Maciej Krajewski
14:00-14:30
Piotr Mularczyk, Karol Krawczyk
14:30-15:00
Wojciech Warzyński
15:00-15:30
Maciej Rządkowski
15:30-16:00
Michał Sztucki
16:00-16:30
Zbigniew Wachlewski
16:30-17:00
Julian Szost, Mikołaj Dudzik
17:00-17:30
Maciej Lniak, Wiktor Brużewicz
17:30-18:00
Piotr Majewski, Stanisław Ciechanowski

WIELKA SOBOTA – Woda Święcona
9:00-10:00
Piotr Tumielewicz, Dawid Dudek
10:00-11:00
Osoba, której nie będzie wieczorem
11:00-12:00
Szymon Koseski, Wojciech Tkaczyk
12:00-13:00
Michał Sztucki
13:00-14:00
Piotr Mularczyk, Karol Krawczyk
14:00-15:00
Maciej Rządkowski
15:00-16:00
Zbigniew Wachlewski
16:00-17:00
Maciej Lniak, Jan Ostrowski

czwartek, 29 marca 2018

WIELKI PIĄTEK - Adoracja w Ciemnicy

8:00-8:30
Grzegorz Dudek, Cyprian Dudek
8:30-9:00
Jan Ostrowski, Szymon Koseski
9:00-9:30
Jakub Piszczatowski, Mikołaj Piszczatowski
9:30-10:00
Adam Okoń, Aleksander Okoń, Wojciech Tatarek
                        ZBIÓRKA
11:00-11:30
Piotr Mularczyk, Maciej Lniak
11:30-12:00
Mikołaj Dudzik, Grzegorz Otowski, Wojciech Warzyński
12:00-12:30
Adam Ponicki, Piotr Południuk, Wojciech Tkaczyk
12:30-13:00
Szymon Garstka, Mateusz Zakrzewski
13:00-13:30
Mateusz Roman, Wiktor Brużewicz
13:30-14:00
Andrzej Ostrowski, Zbigniew Wachlewski
14:00-14:30
Michał Sztucki, Maciej Rządkowski
14:30-15:00
Michał Wierzbicki, Antoni Guzowski
15:00-15:30
Julian Szost, Karol Krawczyk
15:30-16:00
Piotr Majewski, Stanisław Ciechanowski
16:00-16:30
Jan Bułhak, Stanisław Bułhak
16:30-17:00
Marian Zakrzewski, Jan Antczak
17:00-17:30
Kacper Ostrowski, Filip Keularidze
17:30-18:00
Dawid Dudek, Dominik Dzierżek, Paweł Maj

środa, 28 marca 2018

Próby przed Triduum

Próby przed Triduum Paschalnym będą odbywać się o godz. 10:00 w Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę. Obecność obowiązkowa.

Festyn rodzinny

W najbliższą sobotę (tj. 21.04.2018) w godzinach 14:00-18:00 na placu zabaw przy SP 307 odbędzie się festyn rodzinny. Wszystkich chętnych za...