niedziela, 20 kwietnia 2014

Ogłoszenia poświąteczne

22 kwietnia 2014 - zgrupowanie kadry przed MP LSO - godz. 10.00-16.00

23 kwietnia 2014 - biegówka dla kadry

24 kwietnia 2014  - czwartek
Godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum

26 kwietnia 2014  - sobota
godz. 9.00 – neoministranci, kandydaci i grupa Szymona
godz. 10.00 – zbiórki grup: Michała, Filipa i Witka (starsi)
HALA SPORTOWA –  godz. 18.00 -19.00 - hala dla podstawówki,
19.00-20.00 - trening przed mistrzostwami
punktualnie o godz. 20.00 - hala dla starszych


piątek, 11 kwietnia 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW

Dziękuję za zaangażowanie w akcję Palmy ks. Łukasz

Triduum Paschalne

17 kwietnia   - WIELKI CZWARTEK – godz. 10.00 – próba przed liturgią, 19.00 - liturgia
18 kwietnia – WIELKI PIĄTEK -   godz. 10.00 – próba przed liturgią – całodzienna adoracja, godz. 19.00 – liturgia
19 kwietnia – WIELKA SOBOTA -  godz. 10.00 – próba przed liturgią – całodzienna adoracja, akcja Woda Święcona, 20.00 – Liturgia Wigilii Paschalnej, potem agapa dla ministrantów

 W salce zapisy na adorację i wodę święconą


piątek, 4 kwietnia 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW

6 kwietnia 2014 - niedziela
akcja Palmy - prolog - rozprowadzamy „palmy” po każdej Mszy św.

9 kwietnia 2014 – środa – godz. 19.00 – spotkanie dla starszych ministrantów – liceum, lektorzy, animatorzy, obecność obowiązkowa!
godz. 20.00 – przygotowanie Triduum

10 kwietnia 2014  - czwartek
Godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum
Godz. 20.00 - biegówka

12 kwietnia 2014  - sobota
Dzień Wspólnoty godz. 10.00 – przygotowanie do Eucharystii, Msza św.,
spotkanie z Michałem Woźniakiem, proszę przynieść napoje i słodycze 
godz. 12.00 – próba czytania Męki Pańskiej

13 kwietnia - niedziela - akcja Palmy - proszę zaplanować więcej czasu :)

sobota, 29 marca 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW

3 kwietnia 2014  - czwartek
Godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum

5 kwietnia 2014  - sobota
godz. 9.00 – neoministranci, kandydaci
i grupa Szymona
godz. 10.00 – zbiórki grup: Michała, Filipa i Witka (starsi)
HALA SPORTOWA –  godz. 18.00 -19.45 - hala dla podstawówki, punktualnie o godz. 20.00 - hala dla starszych

6 kwietnia 2014 - niedziela
akcja Palma - prolog - rozprowadzamy „palmy” po każdej Mszy św.

9 kwietnia 2014 – środa – godz. 19.00 – spotkanie dla starszych ministrantów – liceum, lektorzy, animatorzy, obecność obowiązkowa!
godz. 19.30 – przygotowanie Triduum

sobota, 22 marca 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW


Rekolekcje dla szkół podstawowych - w środę na Mszach o 9.00, 10.30 i 12.00 - SŁUŻYMY!!!

27 marca 2014  - czwartek - godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum

29 marca 2014  - sobota
godz. 8.30 – neoministranci  - Msza św. i krótka zbiórka
godz. 9.00 - kandydaci i grupa Szymona
godz. 10.00 – zbiórki grup: Michała, Filipa i Witka (starsi)
godz. 12.00 – wyjście na basen – od 6. klasy wzwyż (info na zgodzie)

HALA SPORTOWA –  godz. 18.00 -19.45 - hala dla podstawówki - MAP (Ministrancka Akademia Piłkarska) - Trening plus mecz
punktualnie o godz. 20.00 - hala dla starszych

sobota, 15 marca 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW

20 marca 2014  - czwartek
Godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum (prowadzi K. Michalski)
przygotowanie do Triduum

22 marca 2014  - sobota
UWAGA ZMIANA!
godz. 9.00 – kandydaci, neoministranci i grupa Szymona
godz. 10.00 – zbiórki grup: Michała, Filipa i Witka
Po zbiórkach FINAŁ AKCJI WODA!!!



HALA SPORTOWA
godz. 18.00-19.45 - hala dla podstawówki - MAP (Ministrancka Akademia Piłkarska) - trening plus mecz
punktualnie o godz. 20.00 - hala dla starszych

wtorek, 11 marca 2014

Stegny Cup 2014

Stegny Cup 2014 - losowanie odbyło się we wtorek o godz. 9.00
Grupa A
1. Sadyba
2. Chłodna
3. Powsin
4. Pruszków
Grupa B
1. Stegny
2. Marymont
3. Wilanów
4. Skórzec

W rozgrywkach mogą brać udział ministranci i lektorzy. Dla najlepszych drużyn przewidziane są puchary i nagrody.
Każda drużyna składa się z nie więcej niż 8 zawodników, w meczu gramy 4 zawodników plus bramkarz. Czas trwania meczu 10 minut.
W czasie turnieju obowiązuje obuwie zmienne halowe z jasną podeszwą!!!

Minutowy plan rozgrywek (może ulec zmianie)
16.30 Rozpoczęcie turnieju
16.40 Powsin – Sadyba
16.52 Pruszków – Chłodna (młodsi)
17.04 Marymont – Wilanów
17.16 Pruszków – Chłodna (liceum)
17.28 Pruszków – Chłodna
17.40 Skórzec – Stegny
17.52 Powsin – Pruszków
18.04 Marymont – Stegny
18.16 Sadyba – Chłodna
18.28 Wilanów – Skórzec
18.40 Powsin – Chłodna
18.52 Marymont – Skórzec
19.04 Sadyba – Pruszków
19.16 Wilanów – Stegny
19.28 O 7. Miejsce 4A-4B
19.40 O 5. Miejsce 3A-3B
19.52 O 3. Miejsce 2A-2B
20.04 Finał 1A-1B

piątek, 7 marca 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW

13 marca 2014  - czwartek - godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum  (po fatimskim)

15 marca 2014  - sobota
godz. 8.30 – Msza i zbiórka neoministrantów
godz. 9.00 – kandydaci i grupa Szymona
godz. 10.00 – zbiórki grup: Michała, Filipa i Witka
Po zbiórkach AKCJA WODA!!!

STEGNY CUP 2014 - 15 marca 2014 - Turniej piłki halowej ministrantów
ministranci z gimnazjum od godz. 16.30
HALA W SOBOTĘ DLA MŁODSZYCH ODWOŁANA Z POWODU TURNIEJU