czwartek, 3 lipca 2014

Olimpiada Mariańska - Skórzec 2014

 
Unihokej młodsi - 1. miejsce!!!
Piłka nożna młodsi - 2. miejsce!!!
W tym roku starsi, niestety, bez sukcesów.
Gratulacje dla Stegien!

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Olimpiada Mariańska

Wyjazd w poniedziałek
30 czerwca 2014 o godz. 12.00, planowany powrót w środę 2 lipca 2014 około godz. 16.00
Należy zabrać ze sobą: ubrania na zmianę, przybory toaletowe, buty – korki do gry na trawie, śpiwór, karimatę (nocujemy w Gimnazjum w Skórcu)
 
Skład Podstawówka (piłka nożna i unihokej)
 1. Adam Barański
 2. Kacper Szczechura
 3. Jan Rychłowski
 4. Aleksander Okoń
5. Adam Okoń
6. Szymon Dragan
 7. Paweł Maj

Skład Starsi (piłka nożna i siatkówka):
 1. Adam Łuszcz
 2. Adam Ponicki
 3. Piotr Barański
 4. Piotr Południuk
 5. Tomasz Faryś
6. Krzysztof Maj
 7. Dominik Dzierzek

Opiekunowie: Witold Uhrynowski i Jan Zadrożny

wtorek, 3 czerwca 2014

Rozkład jazdy na czerwiec - aktualizacja



20-22 czerwca – Wyprawa rowerowo-kajakowa dla starszych „Wzdłuż Liwca”

23 czerwca – poniedziałek – godz. 16.30 – w dolnym kościele pokaz filmu „Największy z cudów”, godz. 18.00 – Msza św.

sobota, 17 maja 2014

Następny tydzień...

19  maja - poniedziałek - biegówka

22 maja - czwartek - godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum + biegówka

14 maja  - sobota
9.00 – kandydaci, neoministranci i grupa Szymona,
10.00 – grupy Filipa, Michała i Witka,

Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi,  19.30  – gimnazjum  i starsi

piątek, 9 maja 2014

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW - Aktualizacja


15 maja 2014  - czwartek
Godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum
godz. 19.45 - biegówka


17 maja 2014  - sobota
9.00 – kandydaci, grupa Szymona,
10.00 – neoministranci,
Pozostałe grupy ODWOŁANE!

Turniej na Sadybie został odwołany, ponieważ tylko nasze drużyny się zgłosiły.

Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi,  19.30  – gimnazjum  i starsi

18 maja 2014 – niedziela – mecz na festynie na Siekierkach
Wyjazd w niedzielę o godz. 14.20- (zbiórka przy wejściu do dolnego kościoła)

Mistrzostwa Polski LSO - 3. połowa

sobota, 3 maja 2014

Najnowsze ogłoszenia


 
8 maja - czwartek - godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum

10 maja  - sobota
9.00 – kandydaci, neoministranci i grupa Szymona,
10.00 – grupy Filipa, Michała i Witka,
Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi,  20.00  – gimnazjum  i starsi

11 maja – niedziela – służba w czasie Komunii
godz. 10.00, 11.30, 13.00