sobota, 23 czerwca 2012

Zakończenie Roku Ministranckiego


 W sobotę 23 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Ministranckiego. Rozpoczęliśmy Eucharystią, w czasie której dziękowaliśmy Bogu za cały rok służby przy ołtarzu, a także za rodziny naszych kandydatów i ministrantów. W czasie Mszy św. Michał Sztucki został ustanowiony ministrantem, neoministranci otrzymali pelerynki, a ministranci z grupy Witka - mantolety. W czasie kazania ks. Łukasz wskazywał na wyjątkową okoliczność dnia dzisiejszego - Dzień Ojca. Nasi chłopcy powinni ujrzeć przy ołtarzu oblicze Ojca, a także w domu dzięki rodzicom, wspólnej modlitwie i świadectwie życia uwierzyć, że Ojciec Niebieski troszczy się o nas.

Po Mszy św. udaliśmy się na agapę do Sali Aniołów. Tam na stołach królowały kiełbaski z grilla i ciasta naszych mam. W czasie świętowania odbyły się dwa konkursy - wbijanie gwoździa - najlepsi Michał Wierzbicki z tatą oraz konkurs przeciągania liny. Najsilniejszymi okazali się Filip Dragan z tatą. Przedostatnim punktem naszego spotkania były dyplomy, nagrody i niespodzianki dla kandydatów i ministrantów. Na koniec przeszliśmy na boisko przy szkole integracyjnej, gdzie odbył się mecz piłkarski między drużynami Ojców i Synów. Ojcowie po 7 minutach meczu prowadzili 1:0, jednak ostatecznie ulegli Synom 3:4. Okazja do rewanżu już za rok. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom  za udział w naszym spotkaniu.


Ferie 2020!

Poniedziałek 10.02 Trampoliny AIRO ul. Łopuszańska - koszt 10 zł Zbiórka godz. 10:00 przy dolnym kościele Powrót 12:30 Herbata, bułka, b...