sobota, 2 marca 2013

White Soccer Cup 2013

Po raz 7. w Piastowie odbył się turniej piłki halowej ministrantów White Soccer Cup. W obecnej edycji wzięło udział 7 drużyn, w tym dwie z naszej parafii. Nasza młodsza drużyna trafiła do grupy z Ożarowem, Ołtarzewem i Jelonkami. Wyniki meczów nie oddają tego, co działo się na boisku. Z każdą minutą chłopcy rozgrywali lepsze zawody. Jest to dobry prognostyk na następne turnieje.

Starsi w grupie grali z gospodarzami z Piastowa oraz debiutującą Górą Kalwarią. Porażka i zwycięstwo dało szansę na grę o 3. miejsce. W meczu z Ożarowem była istna huśtawka nastrojów. Po golu Dawida Dudka prowadziliśmy 1:0, w ciągu kilku minut przegrywaliśmy 1:2, aby w końcówce meczu gol Janka Rychłowskiego dał remis i o podium miały zadecydować rzuty karne. Paweł Maj obronił wszystkie strzały, a gol Dawida Dudka dał naszej drużynie po raz trzeci z rzędu 3. miejsce w turnieju.
Wyniki meczów:

Stegny młodsi - Ożarów 0:5, Stegny młodsi - Ołtarzew 0:2, Stegny młodsi - Jelonki 0:2
Stegny starsi - Piastów 0:1, Góra Kalwaria - Stegny starsi 0:8 (Adam Barański 3, Dawid Dudek 2, Adam Ponicki, Antoni Rudnicki, Jan Rychłowski)
Mecz o 3. miejsce Stegny starsi - Ożarów 2:2 (k. 1:0)  (Dawid Dudek, Jan Rychłowski)