sobota, 25 lutego 2012

White Soccer Cup 2012

W Piastowie odbył się III Turniej White Soccer Cup. W zawodach wzięli udział ministranci z Piastowa, Grodziska Maz., Ożarowa Maz., Ołtarzewa, Jelonek na Bemowie oraz nasi chłopcy. Pierwszy mecz z Grodziskiem Maz., choć nerwowy, w sumie szczęśliwie zakończył się bezbramkowym remisem. Dzięki korzystnemu układowi tabeli wystarczyło wygrać wysoko z Ożarowem, aby zagrać w finale. Jednak na 3 minuty przed końcem meczu, to my przegrywaliśmy 0:2 i w sumie czekał nas mecz o 5 miejsce. Nasi ministranci pokazali charakter i w ciągu ostatnich minut strzeli 2 bramki na wagę remisu, który dawał prawo grać w meczu o 3. miejsce. W meczu o 3. miejsce z Ołtarzewem można powiedzieć, grała już zupełnie inna drużyna, pewność w grze, determinacja i skuteczność, w końcu 2:0 dla nas i puchar za 3. miejsce. Ostatecznie wygrali gospodarze z Piastowa, przed Grodziskiem i Stegnami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Ferie 2020!

Poniedziałek 10.02 Trampoliny AIRO ul. Łopuszańska - koszt 10 zł Zbiórka godz. 10:00 przy dolnym kościele Powrót 12:30 Herbata, bułka, b...