sobota, 28 stycznia 2012

Turniej o Puchar Ferii Zimowych w tenisie stołowym

W sobotę 28 stycznia po raz pierwszy odbył się turniej o Puchar Ferii Zimowych w tenisie stołowym chłopców. W turnieju wzięło kilkunastu ministrantów i kilku sympatyków w dwóch  kategoriach wiekowych. Wśród zawodników ze szkoły podstawowej rywalizację zdominował Adam Barański, który z kompletem zwycięstw zajął pierwsze miejsce. Tuż za nim podium uplasowali się Wojciech Tkaczyk i Dawid Dudek. Nie mniej zacięta rywalizacja odbyła się w turnieju gimnazjalistów. Ostatecznie wygrał Robert Szypulski, przed Damianem Gąską i najlepszym z ministrantów, Piotrem Barańskim. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodką niespodzianką. Mamy nadzieję, że następny turniej, który odbędzie się 3 marca, o Puchar Wielkiego Postu, przyciągnie jeszcze więcej zawodników i emocji. Fotorelacja z zawodów.

Ferie 2020!

Poniedziałek 10.02 Trampoliny AIRO ul. Łopuszańska - koszt 10 zł Zbiórka godz. 10:00 przy dolnym kościele Powrót 12:30 Herbata, bułka, b...