Zbiórki ministrantów 2017/2018

KANDYDACI 
animator Dominik Dzierżek/x Waldemar Kowalski
SOBOTA godz 9.00
1.  Aleksander Wiśniewski 
2.  Łukasz Roman
3.  Filip Wachnicki
4.  Kacper Surmc
5.  Piotr Rodkiewicz
6.  Jerzy Zakrzewski
7.  Maksymilian Rączka
8.  Rafał Buczek
9.  Maksymilian Podlaski

NEOMINISTRANCI
animator Piotr Ulrich
SOBOTA godz. 9.00 


1. Brużewicz Wiktor 
2. Guzowski Antoni 
3. Kelaurdze Filip 
4. Szost Julian
5.  Tatarek Wojciech
6.  Lniak Maciej

MŁODSZY MINISTRANT I 
animator Dominik Dzierżek
SOBOTA godz. 10.00

1. Ciechanowski Stanisław
2. Dudzik Mikołaj
3. Majewski Piotr
4. Mularczyk Piotr
5. Zadura Mateusz

MŁODSZY MINISTRANT 2 
animator Piotr Ulrich
SOBOTA godz. 10.00


1. Banasiak Jan
2. Buler Oscar
3. Bułhak Jan
4. Dudek Cyprian
5. Dudek Grzegorz
6. Ostrowski Kacper
7. Piszczatowski Mikołaj

MŁODSZY MINISTRANT II/MINISTRANT I
x. Waldemar Kowalski MIC
SOBOTA godz. 10.00

1. Koseski Szymon
2. Krajewski Maciej
3. Krawczyk Karol
4. Mściwujewski Mateusz
5. Piszczatowski Jakub
6. Rządkowski Maciej
7. Wiktorowski Jakub
8. Zakrzewski Marian

MINISTRANT I
animator - Witold Uhrynowski
sobota, godz. 9.00

1. Dragan Szymon
2. Garstka Szymon
3. Ogniewski Mateusz
4. Okoń Aleksander
5. Okoń Adam
6. Ostrowski Andrzej
7. Otowski Grzegorz
8. Roman Mateusz
9. Sztucki Michał
10. Zakrzewski Mateusz

Gimnazjum PLUS
x. Waldemar Kowalski MIC  
CZWARTEK – godz. 19.00
1. Antczak Jan
2. Dragan Filip
3. Dudek Dawid
4. Wojciech Warzyński
5. Maj Paweł
6. Ostrowski Jan
7. Południuk Piotr
8. Ponicki Adam
9. Sobczyk Marcel
10. Tkaczyk Wojciech
11. Wachlewski Zbigniew
12. Wierzbicki Michał

Ministranci starsi  i animatorzy
1. Duliński Filip
2. Dzierżek Dominik
3. Witan Szymon
4. Tatarek Michał
5. Zadrożny Piotr
6. Uhrynowski Witold 
7. Zadrożny Jan 
8. Nowicki Dominik
9. Tumielewicz Piotr
10. Ulrich Piotr
11. Woźniak Michał

Paczki dla osób starszych i chorych

Ministranci przed ostatni tydzień zbierali pieniądze, aby przeznaczyć je na kupno podarunków dla osób starszych i chorych. Uzbierali łącznie...