środa, 23 marca 2016

Próby do Triduum Paschalnego

W wielki czwartek, wielki piątek oraz w wielką sobotę odbędą się próby do wieczornych uroczystości o godzinie 10:00. Obecność obowiązkowa.

poniedziałek, 14 marca 2016

wtorek, 8 marca 2016

Zaproszenie na dzień wspólnoty

W najbliższą sobotę odbędzie się dzień wspólnoty ministrantów, rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 10:00 w kaplicy Bł. Jerzego Matulewicza, następnie przejdziemy do sali aniołów gdzie odbędzie się agapa oraz wręczenie nagród za turniej tenisa stołowego. Proszę przynieść coś słodkiego lub jakieś napoje.

Fotorelacja z turnieju tenisa stołowego

W kategorii "szkoła podstawowa" zwycięzcy to: 
1. Jakub Wiktorowski
2. Marian Zakrzewski
3. Matuesz Miściwujewski



W kategorii "gimplus" zwyciężyli: 
1. Piotr Południuk
2. Dawid Dudek
3. Dominik Dierzek



W kategorii "debel ministrant + rodzic" zwycięzcami są: 
1. Mateusz Zakrzewski z Tatą
2. Dawid Dudek z Tatą
3. Jakub Wiktorowski z Tatą



Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z zawodów.

Fotorelacja z turnieju tenisa stołowego

W kategorii "szkoła podstawowa" zwycięzcy to: 
1. Jakub Wiktorowski
2. Marian Zakrzewski
3. Matuesz Miściwujewski



W kategorii "gimplus" zwyciężyli: 
1. Piotr Południuk
2. Dawid Dudek
3. Dominik Dierzek



W kategorii "debel ministrant + rodzic" zwycięzcami są: 
1. Mateusz Zakrzewski z Tatą
2. Dawid Dudek z Tatą
3. Jakub Wiktorowski z Tatą



Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z zawodów.

czwartek, 3 marca 2016

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2016

Dwa wygrane sety do 11 punktów
Kolejność meczy zostanie podana podczas turnieju
GODZ. 11:00 GIMPLUS
GRUPA A
Mateusz Zakrzewski
Dominik Nowicki
Zbigniew Wachlewski
Piotr Południuk
GRUPA B 
Dawid Dudek
Michał Tatarek
Marek Kacprowicz
Michał Sztucki
GRUPA C 
Kacper Szczechura
Jan Ostrowski
Dominik Dzierżek
Paweł Maj
GODZ. 13:00 SZKOŁA PODSTAWOWA
GRUPA A
Marian Zakrzewski
Jakub Wiktorowski
Maciej Rządkowski
GRUPA B
Adam Okoń
Karol Krawczyk
Mateusz Mściwujewski
GRUPA C
Krzysztof Hawrylik
Maciej Krajewski
Max Bieńkowski
GODZ. 14:00 DEBEL MINISTRANT+RODZIC
GRUPA A
Krzysztof Hawrylik i Tata
Dominik Nowicki i Tata
Michał Tatarek i Tata
GRUPA B
Mateusz Mściwujewski i Mama
Dawid Dudek i Tata
Marian Zakrzewski i Tata

wtorek, 1 marca 2016

Marzec 2016


MARZEC 2016
WIELKI POST
1.   3 marca - czwartek – godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum i gimnazjum plus (Starszy Ministrant i Lektor)
2.     5 marca– sobota – zbiórki
9.00 –Kandydaci grupa Witka (Dominika), 10.00 – grupa Szymona (Młodszy Ministrant I), 11:00 grupa Filipa (Młodszy Ministrant II), ks. Waldka  (Ministrant)
Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi , 19.30 – 21:00  gimnazjum i  ponadgimnazjum
10:00  Turniej Tenisa Stołowego (dolny kościół)
3.     10 marca - czwartek – godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum i gimnazjum plus (Starszy Ministrant i Lektor)
4.     12 marca– sobota  
10:00  DZIEŃ WSPÓLNOTY (Msza Święta, agapa)
5.   17 marca - czwartek – godz. 19.00 – zbiórka gimnazjum i gimnazjum plus (Starszy Ministrant i Lektor)
6.     19 marca– sobota – zbiórki
9.00 –Kandydaci grupa Witka (Dominika), 10.00 – grupa Szymona (Młodszy Ministrant I), 11:00 grupa Filipa (Młodszy Ministrant II), ks. Waldka  (Ministrant)
Hala sportowa – godz. 18.00 młodsi , 19.30 – 21:00  gimnazjum i  ponadgimnazjum
TRIDUUM PASCHALNE
24 marca Wielki Czwartek
25 marca Wielki Piątek
26 marca Wielka Sobota
 Zbiórki w te dni dla wszystkich ministrantów, animatorów, lektorów o godz. 10:00
obecność obowiązkowa

Powyższy plan może ulec zmianie.Zawsze aktualne informacje na stronie 


Kontakt ks. Waldemar Kowalski MIC
tel.: 796 052 643

Obóz integracyjny

W dniach 13-15 X odbył się ministrancki obóz integracyjny w Loretto, pod tytułem "Robin Hood- prosto do celu". Ministranci poznali...